Kategoriler
Kuş Yemleri

Muhabbet Kraker

Balla hazırlanmış olan muhabbet kuşu yemlerimiz yüzde yüz natürel olup aynı zamanda da kuşlar için aşırı faydalı bir besin kaynağı olmaktadır. Muhabbet kuşunuzun yaşam kalitesini arttıracak ve tüylerinin daha güçlü ve parlak olmasını sağlayacaktır.
Bafra Muhabbet Kraker Kıbrıs marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Papağan Kraker

Balla hazırlanmış olan Bafra papağan kraker kuşlarınız için aşırı derecede yüksek protein bulundurmaktadır. Bafra papağan kraker yüzde yüz doğal ürünlerle oluşturulmuştur.

Bafra Papağan Kraker Kıbrıs marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Ay Çekirdeği

Ay çekirdeği yemi kuşlarınız için gerçek bir besin kaynağıdır. Bunun yanında muhabbet kuşlarınız için özel bi şekilde üretilen ve kabuğu kolay kırılan bir üründür.

Bafra Ay Çekirdeği Kıbrıs Marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Gannavuri

Özellikle muhabbet kuşları için çok faydalı bir besin olan Gannavuri kuşlarınızın daha güzel ötmesine yardımcı olur. Bu besin ayrı bi kapta verilirse çok daha faydalı olur.

Bafra Gannavuri (Kendir Tohumu) Kıbrıs Marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Akdarı

Beyaz ve sarı olmak üzere iki renge sahiptir ve kuşlar için çok kolay sindirilebilir. Muhabbet kuşları olmak üzere çoğu kuşun en sevdiği besin olarak bilir

Bafra Akdarı Kıbrıs Marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Parakets – Kokatil

Bafra Parakets Kokatil Kıbrıs marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Muhabbet Kuşu Yemi

Balla hazırlanmış olan muhabbet kuşu yemlerimiz yüzde yüz natürel olup aynı zamanda da kuşlar için aşırı faydalı bir besin kaynağı olmaktadır. Muhabbet kuşunuzun yaşam kalitesini arttıracak ve tüylerinin daha güçlü ve parlak olmasını sağlayacak.

Bafra Muhabbet Kuşu Yemi Kıbrıs marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Kanarya Yemi

Bafra Kanarya Yemi Kıbrıs marketlerinde

Kategoriler
Kuş Yemleri

Skanyola

Bafra Skanyola Kıbrıs marketlerinde