Categories
Legumes

Extra Virgin Olive Oil

Bafra Natürel Sızma Zeytinyağı
Bafra Natürel Sızma Zeytinyağları, Kıbrıs’ın max 0,8 % asit oranına sahip, analiz ve tadım yönünden kusursuz zeytinyağlarıdır. Bafra natürel sızma zeytinyağını (extra virgin olive oil) Kıbrıs marketlerinde mavi etiketlerle 500 ml, 1 ve 2 litrelik ambalajlarda göreceksiniz.
250 ml den 1.5 litreye kadar olan Halis Kıbrıs Zeytinyağlarımızın çoğunu cam ve teneke şişelere dolduruyoruz. Otel ve restoranlara özel, siparişe göre dolum yapıyoruz. Dipkarpaz’dan Erenköy’e Kıbrıs’ın tüm yörelerinden topladığımız zeytinleri, bekletmeden, en yüksek besin ve aroma değerindeyken sıkıyor ve extra halis zeytinyağlarını sofralarınıza ulaştırıyoruz. Üstün kaliteli Bafra sızma zeytinyağlarımızı nasıl çıkardığımızı aşağıda görebilirsiniz.

Bafra Natürel Birinci Zeytinyağı
Max 2 % asit oranına sahip Halis Kıbrıs zeytinyağı. Natürel birinci zeytinyağı (virgin olive oil) olarak ta anılan yeşil etiketli, 500 ml, 1, 2 ve 5 litrelik ambalajlarda, natürel birinci zeytinyağlarını Kıbrıs marketlerinde bulabilirsiniz.

Bafra Taş Baskı Zeytinyağı

Geleneksel yöntemlerle taş değirmende çıkardığımız Bafra Taş Baskı ve Bafra Taş Değirmen zeytinyağları yüksek aroma ve besin değerleriyle gerçek bir Akdeniz lezzeti. Lezzetini daha uzun süre koruması için koyu cam şişelerde ve teneke şişelerde saklıyoruz.

Teknik olarak bir meyve suyu olan ve soğuk sıkım tekniği ile çıkardığımız zeytinyağlarımızın bazı faydalarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bafra Gıda kalitesiyle, Ciklos Halis Zeytinyağı, Tirfon Halis Zeytinyağı ve Omorfo Halis Zeytinyağı markalarını da Kıbrıs marketleri, restoranları ve otellerine ulaştırıyoruz

Bafra soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı üretimi

Halis zeytinyağının faydalarını öğrenin

Geleneksel Kıbrıs Lezzetlerinden garayağ