Hakkımızda

Bafra Gıda, Kıbrıs’ın yerel lezzetlerini uluslararası kalite ve gıda sağlığı ilkelerini gözeterek tüketici ile buluşturma, ve bu tatları geleceğe taşıma vizyonu ile kurulmuştur.

Yöresel Lezzetler sloganı ile yola çıkan Bafra Gıda halis Kıbrıs ürünlerini tüm tazeliği, lezzeti ve kalitesiyle tüketiciye ulaştırmak için kuruldu. Bütün faaliyetlerinde uluslar arası standartları gözeten Bafra Gıda kurulduğu günden beri ürün çeşitliliğini artırarak daha fazla yerel tatları güvencesi altına almayı başardı. Zeytin, Çakıstes ve Zeytinyağı ile başlayan yöresel lezzetler yolculuğu macunlar, turşular, bikla, molehiya, bal, pastelli, bakliyat, tarhanalık ve ve köy tarhanası ile devam edip 2015 yılında Balço Ballı Çerez, Tahin ve Harnup Pekmezi ile bugünkü noktasına erişti. Bafra’nın Kıbrıs tüketicisine 2016 yılı hediyesi ise geleneksel el yapımı ürünlerden “Gullurukya” “Makarna” ve “Erişte” oldu.

Kıbrıs lezzetleri denilince akla gelen marka ve şirket olmak amacıyla ürün ve servis kalitesini yüksek standartlarda tutmak, yerli ürün üretimi ve tüketimini artırmak ve böylece ülke ekonomisine daha yüksek katma değer sağlamak, tüketici istek ve taleplerine hızlı ve tatmin edici reaksiyon vermek, bu sayede Bafra markasının gelişimini müşterilerimizle beraber gerçekleştirmek Bafra Gıda’nın misyonunu oluşturmaktadır.